Produkti është i certifikuar dhe aprovuar për përdorim
imgimg

Formulë unike

img
 • Efekt i garantuar
 • Përbërës natyrorë
 • Teknologji unike
img
për shëndetin dhe bukurinë e këmbëve tuaja
JO MË VENA VARIKOZË!
img
5 pako të mbetura me një çmim të veçantë!
4800 ALL
9600 ALL

oferta mbaron brenda

orë minuta sekonda
Shëndeti dhe butësia e këmbëve tuaja me xhelin Varcosin!
img Ilaç i shkëlqyeshëm për parandalimin dhe trajtimin e variçeve
img Stimulon qarkullimin normal të gjakut
img Heq shpejt shenjat e lodhjes së këmbëve
img Hidraton dhe ushqen lëkurën
Xheli 'Varcosin' ka një efekt të fuqishëm për shkak të përbërjes së tij unike, i cili përmban gjithçka që është e nevojshme për trajtim efektiv të variçeve dhe e bën lëkurën në këmbët tuaja të shëndetshme dhe të bukur!
Ekstrakt Hypokastoma Aesculus
 • lehtëson ndjesinë e rëndimit në këmbë dhe lodhjes
 • zvogëlon përshkueshmërinë kapilare dhe brishtësinë
 • lehtëson ënjtjen dhe inflamacionin
Vaj lavender angustifolia
 • i bëjnë muret e enëve të forta dhe elastike
 • heqin dëmtimet e mikro-lëkurës
 • lehtësojnë dhimbjen, ënjtjen dhe lodhjen e këmbëve
img
Vaj anthemis nobilis
 • deodorizojnë dhe zvogëlojnë djersitjen e tepërt
 • lehtësojnë ndjesinë e thatësisë dhe shtrëngimit të lëkurës
 • hidratojnë thellësisht dhe ushqejnë lëkurën e këmbëve tuaja
Ekstrakt achilles millefolium
 • kujdesen për lëkurën ndërsa i tonifikoni ato
 • stimulojnë rrjedhjen e gjakut
 • rritin metabolizmin e indeve
 • përshpejtojnë rinovimin e qelizave
Vaji cupressus semprevirens dhe vaji rosmarinus officinalis
 • u japin butësi dhe fuqi këmbëve
 • freskojnë dhe dezinfektojnë lëkurën e këmbëve
 • përshpejtojnë shërimin e mikrofrakturave
100% efekt shërues
Produkti ka kaluar provat klinike dhe është certifikuar në vendin tonë. Përmirësime të prekshme pas vetëm 1.5 javë përdorimi! Dëshironi ta provoni?
img
Xheli heq në mënyrë efektive venat retikulare në këmbë. Pas përdorimit, ju ndjeni butësi të konsiderueshme dhe dhimbja e ndjesia e shtrëngimit zhduken.
Amelja, 45 vjeçe
img
Unë gjithmonë përdor xhel Varcosin pas punës. Ai largon shpejt ënjtjen dhe lodhjen, dhe hiperhidroza në këmbët e mia është ulur ndjeshëm. Në mëngjes, këmbët e mia ndjehen plotësisht të çlodhura. Unë e rekomandoj atë për të gjithë!
Luis, 35 vjeçe
img
Xheli Varicosette më ka shpëtuar vërtetë jetën mua. Unë e përdor atë çdo ditë. Nja dy javë pasi fillova ta përdorja, vura re një ulje të ndjeshme të venave retikulare, këmbët janë kthyer në normalitet shumë shpejt, dhe ndihem e lehtë e plot energji.
Klara, 36 vjeçe
img
Është e lehtë për t’u siguruar që xheli është me të vërtetë i efektshëm!

Përdorimi i rregullt i produktit për 1.5 javë siguron përmirësimet e para të dukshme të simptomave të variçeve. Ai ushqen dhe tonifikon lëkurën e këmbëve tuaja, heq frakturat e vogla dhe mikro-dëmtimet.

img
Prandaj është i sigurt të thuhet se përdorimi i gjatë i xhelit është metoda më e mirë për të parandaluar dhe trajtuar variçet!

Një efektivitet i tillë dhe rezultate të shpejta arrihen falë përbërësve natyrorë të xhelit Varcosin. Produkti ka kaluar të gjitha testet e nevojshme laboratorike dhe është provuar të jetë i sigurt për konsumatorin. Mijëra vlerësime pozitive në të gjithë botën konfirmojnë dhe garantojnë rezultatet!

img Bukuria dhe shëndeti i këmbëve tuaja mbrohen nga përbërësit natyralë të xhelit.
Xheli Varcosin është një produkt i certifikuar i cili plotëson të gjitha standardet e cilësisë. Kujdes nga produktet fallco!
Xheli Varcosin shitet VETËM në paketimin origjinal!
Efektiviteti i xhelit Varcosin u vërtetua dhe u konfirmua nga mijëra vlerësime pozitive në të gjithë botën!
img

Mendimi i specialistit

Shumë gra (dhe disa burra gjithashtu) janë njohur mirë me ndjenjën e rëndesës dhe dhimbjes në këmbë. Shpesh ata shkojnë te specialisti vetëm kur sëmundja ka përparuar dhe kur ka shenja të dukshme të variçeve. Si çdo mjek tjetër, besoj se trajtimi më i mirë i një sëmundjeje është parandalimi i tij. Kjo është arsyeja pse unë rekomandoj gjithmonë xhelin Varcosin për pacientët e mi. Bën një punë të jashtëzakonshme duke hequr rezultatet e dukshme të variçeve dhe mund të parandalojë zhvillimin e sëmundjes.

Xheli Varcosin do t'ju ndihmojë të shpëtoni shpejt dhe lehtë nga simptomat e “këmbë të lodhura”, duke u dhënë atyre butësi dhe forcë edhe në fund të ditës së punës.

A nuk është i dëmshëm?
Xheli Varcosin përbëhet nga përbërës krejtësisht natyralë, nuk përmban parabena, ngjyra, parfume sintetike dhe produkte GMO. Produkti është certifikuar dhe nuk ka kundërindikacione.
Kura e trajtimit
Kohëzgjatja dhe efektiviteti i rrjedhës së trajtimit është individuale dhe varet drejtpërdrejt nga faza e sëmundjes. Koha mesatare pas së cilës do të shihni rezultate është 1.5 -2 javë.
Ku ta blej
Në Shqipëri, furnizuesi i vetëm zyrtar i xhelit Varcosin është kompania jonë, dhe ju mund ta porositni në faqen e internetit.
img
Xheli Varcosin
Kujdes nga produktet fallco!
Si të porositni xhelin Varcosin
img
Plotësoni formularin e porosisë më poshtë
img
Prisni telefonatën e operatorit
img
Paguani për paketimin tuaj të xhelit Varcosin kur ta merrni atë në zyrën postare.